Aanmelding voor RMC

LIDMAATSCHAP niet meer mogelijk, club is gestopt per 1 januari 2022

Alle liefhebbers van de Maine Coon kunnen zich bij de Rasclub Maine Coon (RMC) aansluiten. De RMC is er voor al deze liefhebbers, en verwelkomt een ieder die van de Maine Coon houdt in gelijke mate. De kosten van het lidmaatschap bedragen EUR 19,95 per kalenderjaar.

De RMC is een onderdeel van de FIFe kattenvereniging “Felikat”. Statutair wordt ‘leden’, ‘vrienden’ en ‘abonnees’ onderscheiden. De RMC streeft ernaar het verschil tussen deze geledingen zo klein mogelijk te maken.

Leden, vrienden en abonnees krijgen 4 maal per jaar ons magazine `It´s Coontime` toegezonden.

Voor onze leden zijn er aantrekkelijke kortingsregelingen van toepassing bij geselecteerde leveranciers en laboratoria. Voor meer informatie verwijzen wij graag naar de pagina partners en laboratoria.

Facebook